Ta gärna kontakt med oss på ProTrain om du har frågor!

Är du lokförare och är intresserad av att jobba hos oss? – Slå oss en signal så berättar vi mer!

VD

KarlJohan Börjeson
Mobil: 076-044 18 79
kj.borjeson@protrain.se

Trafik

Daniel Ståhl
Mobil: 076-007 48 66
daniel.stahl@protrain.se

Ekonomi och Personal

Anna Börjeson
Mobil: 073-520 78 08
anna.borjeson@protrain.se

Kvalitet och Säkerhet

Kim Bäckström
Mobil: 070-003 76 43
kim.backstrom@protrain.se

Utbildning

Martina Gynther
Mobil: 073-048 07 13
martina.gynther@protrain.se

Operativ koordinator

Maria Åslund
Mobil: 072-548 94 67
maria.aslund@protrain.se

Planering Långtid

Jimmy Svenningsson
Mobil: 070-276 68 36
jimmy.svenningsson@protrain.se

Planering korttid

Gisela Bond
Mobil: 070-276 70 81
gisela.bond@protrain.se

Fordons & Trafikkoordinator

Mia Wennerqvist
Mobil: 073-841 08 40
mia.wennerqvist@protrain.se

Lärare/Instruktionsförare

Andreas Hummerdal
Mobil: 076-348 03 74
andreas.hummerdal@protrain.se

Instruktör/Fordonsspecialist

Lasse Eriksson
Mobil: 070-544 95 21
lasse.eriksson@protrain.se

Lärare

Pelle Olsson
Mobil: 073-679 66 66
per.olsson@protrain.se

Lärare/Instruktionsförare

Björn Lange
Mobil: 076-145 11 28
bjorn.lange@protrain.se

Lärare

Gustav Gunnarsson
Mobil: 070-292 72 92
gustav.gunnarsson@protrain.se

ProTrain webbplats använder kakor
(cookies) för att fungera på bästa sätt.

Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem.

Så använder vi cookies…